Marți20 octombrie
Live 4 Pune pont

AngliaAnglia · FA Cup

Alvechurch - Spalding United

Statistici, pont și cote · marți, 20 octombrie, ora 21:45

AngliaFA Cup · Anglia + Pune pont
Alvechurch
EEÎVE
Marți21:4520 octombrie
Spalding United
EÎVEÎ
Șanse după cote, fără marjă · înainte de start
Alvechurch 34%Egal 26%Spalding United 40%

Statistici Alvechurch vs Spalding United

Alvechurch marchează și primește câte 1,0 goluri pe meci. Spalding United marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,2. Ultimele 6 întâlniri directe: Alvechurch 1, egal 2, Spalding United 3.

~2,6goluri estimate
49%peste 2,5 goluri
53%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Alvechurchultimele 5Spalding United
1,20
Puncte / meci
1,00
1,0
Goluri marcate / meci
1,6
1,0
Goluri primite / meci
1,2
1
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Alvechurch și ultimele 5 Spalding United, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică).

Forma echipelor

Ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile, inclusiv amicale. Știrile folosesc doar meciurile oficiale, așa că bilanțul de acolo poate fi diferit.

Alvechurch1-3-1

E
Spalding United - Alvechurch17.10.26 · FA Cup
2-2
E
Halesowen Town - Alvechurch13.10.26 · Southern League - PD Central
1-1
Î
Alvechurch - Bury Town10.10.26 · Southern League - PD Central
0-1
V
Cambridge City - Alvechurch03.10.26 · FA Cup
1-2
E
Alvechurch - Stourbridge29.09.26 · Southern League - PD Central
0-0

Spalding United1-2-2

E
Spalding United - Alvechurch17.10.26 · FA Cup
2-2
Î
Marine - Spalding United10.10.26 · National League - Nord
1-0
V
Spalding United - Bury Town06.10.26 · FA Cup
4-0
E
Bury Town - Spalding United03.10.26 · FA Cup
1-1
Î
Chorley - Spalding United26.09.26 · National League - Nord
2-1

Întâlniri directe Alvechurch - Spalding United

Alvechurch 1Egal 2Spalding United 3
E
Spalding United - Alvechurch17.10.2026 · pauză 1-0
2-2
Î3-0
Î0-2
E0-0
Î0-1
V1-2

V/E/Î din perspectiva Alvechurch. 3 din 6 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Alvechurch - Spalding United

0

Niciun tipster nu a pus încă pont pe meciul ăsta. Pontul se poate pune până cu 2 minute înainte de start, la cota din acel moment.

Pune pont

Cote Alvechurch - Spalding United

1 · Alvechurch2.6734% fără marjă
X · Egal3.5526% fără marjă
2 · Spalding United2.3040% fără marjă

Cote înainte de start, actualizate

Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.52
X2 1.40
12 1.24

Goluri

Peste 1.5 1.20
Sub 2.5 2.00
Peste 2.5 1.72

Ambele marchează

GG Da 1.62
GG Nu 2.15

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.41
Pauză peste 1.5 2.57

Analiză și pont Alvechurch - Spalding United

Meciul Alvechurch - Spalding United se joacă marți, 20 octombrie, de la 21:45 (ora României), în FA Cup (Anglia).

Alvechurch vine cu o victorie, trei egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 5. În ultimele 5 meciuri, Spalding United are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 8-6.

În ultimele 6 întâlniri directe, Alvechurch a câștigat o dată, Spalding United de 3 ori, iar două meciuri s-au terminat egal. Ultima: Spalding United - Alvechurch 2-2, pe 17 octombrie 2026.

La case, diferența e mică: Alvechurch are cota 2.67, Spalding United 2.30. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.72, iar GG la 1.62.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,2 pentru Alvechurch și 1,4 pentru Spalding United. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdict

Niciun rezultat nu iese clar în față: Alvechurch are 33%, Spalding United 41%. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 74%. Cota de 1.20 e sub cea corectă (1.35) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Alvechurch - Spalding United

Goluri estimate: 1,23 Alvechurch și 1,39 Spalding United, total 2,62. 1X2 în model: 33% · 26% · 41%. Peste 2,5: 49% (cotă corectă 2.04). GG: 53% (cotă corectă 1.89). Estimare a modelului, calculată înainte de start; nu se schimbă după scorul live.

Distribuția golurilor

7%0
19%1
25%2
22%3
14%4
13%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 51% · peste 2,5: 49% (verde).

Scoruri probabile

1-112,4%0-110,1%1-09,0%1-28,7%2-17,7%

Factori de risc

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,1% pe 1X2, peste media obișnuită.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul.

Pe scurt

Start20.10, 21:45
FavorităSpalding United · 2.30
Goluri estimate~2,6
Scor probabil1-1
+ Pune pont pe meci

Întrebări frecvente

La ce oră începe Alvechurch - Spalding United?

Marți, 20 octombrie, ora 21:45, ora României.

În ce competiție se joacă Alvechurch - Spalding United?

În FA Cup (Anglia).

Unde se joacă Alvechurch - Spalding United?

Pe stadionul Lye Meadow, în Alvechurch, Worcestershire, marți, 20 octombrie, ora 21:45 (ora României).

Cine e favorită în Alvechurch - Spalding United?

Niciuna clar: cotele sunt 2.67 la gazde și 2.30 la oaspeți.

Câte goluri se așteaptă în Alvechurch - Spalding United?

În jur de 2,6, după modelul nostru. Cel mai probabil scor e 1-1.

Alte meciuri din FA Cup

Toată liga →