Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Altrincham - Macclesfield

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 25 iulie

Amicale intercluburi Final
Altrincham
EEEVV
Final2-5Pauză 2-3
Macclesfield
EEÎVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Altrincham 38%Egal 27%Macclesfield 35%

Altrincham 2-5 Macclesfield: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Altrincham 2-5 Macclesfield (pauză 2-3). Înainte de start, modelul dădea 31% pentru victoria lui Macclesfield, iar cotele fără marjă 35%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 7 goluri, față de 2,9 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 55%), iar GG a ieșit (58%). Scorul exact 2-5 avea 0,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (3-3) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Altrinchamîn meciMacclesfield
3
Cornere
3
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Altrincham vs Macclesfield

Altrincham marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,2. Macclesfield marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,6. La Altrincham, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~2,9goluri estimate
55%peste 2,5 goluri
58%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Altrinchamultimele 5Macclesfield
1,80
Puncte / meci
1,00
1,8
Goluri marcate / meci
1,2
1,2
Goluri primite / meci
1,6
2
Victorii
1
80%
Peste 2,5 goluri
60%
80%
Ambele marchează
80%
0
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Altrincham și ultimele 5 Macclesfield, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Altrincham2-3-0

E
Chorley - Altrincham21.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
E
Colwyn Bay - Altrincham11.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
E
Colwyn Bay - Altrincham11.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
V
Altrincham - Gateshead25.04.26 · National League
3-1
V
Sutton Coldfield Town - Altrincham18.04.26 · National League
1-2

Macclesfield1-2-2

E
Warrington Town - Macclesfield21.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
E
Leek Town - Macclesfield14.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
Î
Kidderminster Harriers - Macclesfield02.05.26 · National League - Nord
3-1
V
Macclesfield - Chester29.04.26 · National League - Nord
2-1
Î
Radcliffe - Macclesfield25.04.26 · National League - Nord
1-0

Întâlniri directe Altrincham - Macclesfield

Altrincham 0Egal 1Macclesfield 0
E
Altrincham - Macclesfield07.12.2024 · pauză 0-0
0-0

V/E/Î din perspectiva Altrincham. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Altrincham - Macclesfield

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Altrincham2.4238% fără marjă
X · Egal3.4527% fără marjă
2 · Macclesfield2.6035% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.42
X2 1.48
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.18
Sub 2.5 2.02
Peste 2.5 1.69

Ambele marchează

GG Da 1.59
GG Nu 2.22

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.47
Pauză peste 1.5 2.42

Analiza de dinainte de meci

Altrincham - Macclesfield s-a jucat sâmbătă, 25 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Altrincham n-a pierdut niciunul (două victorii și trei egaluri). Golaveraj: 9-6. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Macclesfield vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 8.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Altrincham - Macclesfield 0-0, pe 7 decembrie 2024.

Casele văd un meci echilibrat: 2.42 pentru gazde, 2.60 pentru oaspeți și 3.45 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.69, iar GG la 1.59.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,6 pentru Altrincham și 1,3 pentru Macclesfield. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 69%. Cota de 1.42 e corectă, fără plus. Peste 2.5 goluri are 55% în model, dar la 1.69 plătește sub cota corectă de 1.82. Ambele marchează (GG): 58% în model, cota corectă ar fi 1.72. La 1.59, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Altrincham - Macclesfield

Goluri estimate: 1,58 Altrincham și 1,30 Macclesfield, total 2,88. 1X2 în model: 44% · 25% · 31%. Peste 2,5: 55% (cotă corectă 1.82). GG: 58% (cotă corectă 1.72). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
16%1
23%2
22%3
16%4
17%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 45% · peste 2,5: 55% (verde).

Scoruri probabile

1-111,5%2-19,1%1-08,9%1-27,5%0-17,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Macclesfield. Macclesfield a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-5
Pauză2-3
Cornere3-3
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startAltrincham · 2.42
Goluri estimate~2,9
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Altrincham - Macclesfield?

S-a jucat sâmbătă, 25 iulie, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 2-5.

În ce competiție s-a jucat Altrincham - Macclesfield?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Altrincham - Macclesfield?

Pe Moss Lane, în Altrincham, sâmbătă, 25 iulie, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Altrincham - Macclesfield?

Niciuna clar: cotele erau 2.42 la gazde și 2.60 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-5.

Câte goluri s-au marcat în Altrincham - Macclesfield?

7 goluri, scor final 2-5. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,9.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →