Duminică18 octombrie
Live 146 Pune pont

ArgentinaArgentina · Primera Nacional

Almirante Brown - Racing Cordoba

Statistici și rezultat final · duminică, 2 august

ArgentinaPrimera Nacional · Argentina Final
Almirante Brown
EEEVV
Final2-0Pauză 1-0
Racing Cordoba
VÎVEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Almirante Brown 42%Egal 34%Racing Cordoba 23%

Almirante Brown 2-0 Racing Cordoba: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Almirante Brown 2-0 Racing Cordoba (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 44% pentru victoria lui Almirante Brown, iar cotele fără marjă 42%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 1,9 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 71%), iar GG n-a ieșit (NG avea 64%). Scorul exact 2-0 avea 9,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (4-6) și 2 cartonașe galbene (1-1).

Almirante Brownîn meciRacing Cordoba
4
Cornere
6
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Almirante Brown vs Racing Cordoba

Almirante Brown marchează 1,0 goluri pe meci și primește 0,4. Racing Cordoba marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,4. La Almirante Brown, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~1,9goluri estimate
29%peste 2,5 goluri
36%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Almirante Brownultimele 5Racing Cordoba
1,80
Puncte / meci
1,40
1,0
Goluri marcate / meci
1,2
0,4
Goluri primite / meci
1,4
2
Victorii
2
20%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
60%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Almirante Brown și ultimele 5 Racing Cordoba, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Almirante Brown2-3-0

E
Mitre Santiago del Estero - Almirante Brown26.07.26 · Primera Nacional
0-0
E
Almirante Brown - Estudiantes BA17.07.26 · Primera Nacional
0-0
E
CA All Boys - Almirante Brown11.07.26 · Primera Nacional
1-1
V
Almirante Brown - Los Andes04.07.26 · Primera Nacional
1-0
V
Almirante Brown - Mitre Santiago del Estero21.06.26 · Primera Nacional
3-1

Racing Cordoba2-1-2

V
Racing Cordoba - San Telmo26.07.26 · Primera Nacional
2-1
Î
Mitre Santiago del Estero - Racing Cordoba17.07.26 · Primera Nacional
1-0
V
Racing Cordoba - Acassuso12.07.26 · Primera Nacional
3-2
E
Estudiantes BA - Racing Cordoba05.07.26 · Primera Nacional
1-1
Î
San Telmo - Racing Cordoba20.06.26 · Primera Nacional
2-0

Întâlniri directe Almirante Brown - Racing Cordoba

Almirante Brown 0Egal 0Racing Cordoba 1
Î
Racing Cordoba - Almirante Brown14.03.2026 · pauză 0-1
2-1

V/E/Î din perspectiva Almirante Brown. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Almirante Brown - Racing Cordoba

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Almirante Brown2.2042% fără marjă
X · Egal2.7234% fără marjă
2 · Racing Cordoba4.0023% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.22
X2 1.60
12 1.43

Goluri

Peste 1.5 1.82
Sub 2.5 1.26
Peste 2.5 3.50

Ambele marchează

GG Da 2.77
GG Nu 1.39

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.15
Pauză peste 1.5 4.75

Cornere

Sub 9.5 1.54
Peste 9.5 2.32

Analiza de dinainte de meci

Almirante Brown - Racing Cordoba s-a jucat duminică, 2 august, în Primera Nacional (Argentina). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Almirante Brown n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: două victorii și trei egaluri. A marcat 5 goluri și a primit 2. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, Racing Cordoba are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 6-7.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Racing Cordoba - Almirante Brown 2-1, pe 14 martie 2026.

Casele o dau favorită pe Almirante Brown, la 2.20, cu egalul la 2.72. Fără marja caselor, asta înseamnă 42% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 3.50, iar GG la 2.77.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 1,1 pentru Almirante Brown și 0,8 pentru Racing Cordoba. Scorul cel mai probabil e 1-0.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 75% în model, cota corectă ar fi 1.33. La 1.22, plătește prea puțin. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 71%. Cota de 1.26 e sub cea corectă (1.41) și nu merită. Nu marchează ambele (NG) are 64% în model, dar la 1.39 plătește sub cota corectă de 1.56. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Almirante Brown - Racing Cordoba

Goluri estimate: 1,13 Almirante Brown și 0,76 Racing Cordoba, total 1,89. 1X2 în model: 44% · 31% · 25%. Peste 2,5: 29% (cotă corectă 3.45). GG: 36% (cotă corectă 2.78). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

15%0
29%1
27%2
17%3
8%4
4%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 71% · peste 2,5: 29% (verde).

Scoruri probabile

1-017,1%0-015,1%1-113,0%0-111,5%2-09,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 7,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 31%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-0
Pauză1-0
Cornere4-6
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startAlmirante Brown · 2.20
Goluri estimate~1,9
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Almirante Brown - Racing Cordoba?

S-a jucat duminică, 2 august, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 2-0.

În ce competiție s-a jucat Almirante Brown - Racing Cordoba?

În Primera Nacional (Argentina).

Unde s-a jucat Almirante Brown - Racing Cordoba?

Pe Stadionul Fragata Presidente Sarmiento, în La Matanza, Provincia de Buenos Aires, duminică, 2 august, ora 21:00 (ora României).

Cine era favorită în Almirante Brown - Racing Cordoba?

Almirante Brown pleca favorită, la cota 2.20. Meciul s-a terminat 2-0.

Câte goluri s-au marcat în Almirante Brown - Racing Cordoba?

2 goluri, scor final 2-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 1,9.

Alte meciuri din Primera Nacional

Toată liga →