Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

RusiaRusia · Liga de tineret

Almaz Antey U19 - Nizhny Novgorod U19

Statistici și rezultat final · vineri, 7 august

RusiaLiga de tineret · Rusia Final
Almaz Antey U19
EVVEV
Final3-4Pauză 2-3
Nizhny Novgorod U19
ÎÎÎVV
Șanse înainte de meci, după cote
Almaz Antey U19 60%Egal 21%Nizhny Novgorod U19 19%

Almaz Antey U19 3-4 Nizhny Novgorod U19: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Almaz Antey U19 3-4 Nizhny Novgorod U19 (pauză 2-3). Înainte de start, modelul dădea 21% pentru victoria lui Nizhny Novgorod U19, iar cotele fără marjă 19%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 7 goluri, față de 3,7 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 70%), iar GG a ieșit (66%). Scorul exact 3-4 avea 0,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (6-3) și 4 cartonașe galbene (0-4).

Almaz Antey U19în meciNizhny Novgorod U19
6
Cornere
3
0
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Almaz Antey U19 vs Nizhny Novgorod U19

Almaz Antey U19 marchează 2,6 goluri pe meci și primește 1,6. Nizhny Novgorod U19 marchează 1,2 goluri pe meci și primește 2,2. La Almaz Antey U19, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,7goluri estimate
70%peste 2,5 goluri
66%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Almaz Antey U19ultimele 5Nizhny Novgorod U19
2,20
Puncte / meci
1,20
2,6
Goluri marcate / meci
1,2
1,6
Goluri primite / meci
2,2
3
Victorii
2
80%
Peste 2,5 goluri
60%
80%
Ambele marchează
40%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Almaz Antey U19 și ultimele 5 Nizhny Novgorod U19, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Almaz Antey U193-2-0

E
Almaz Antey U19 - Konoplev Academy U1931.07.26 · Liga de tineret
3-3
V
Almaz Antey U19 - Lokomotiv Moscova U1924.07.26 · Liga de tineret
2-1
V
Almaz Antey U19 - Dinamo Makhachkala U1917.07.26 · Liga de tineret
2-0
E
Almaz Antey U19 - Spartak Moscova U1910.07.26 · Liga de tineret
3-3
V
Almaz Antey U19 - Rubin Kazan U1903.07.26 · Liga de tineret
3-1

Nizhny Novgorod U192-0-3

Î
Lokomotiv Moscova U19 - Nizhny Novgorod U1931.07.26 · Liga de tineret
4-0
Î
Nizhny Novgorod U19 - Spartak Moscova U1924.07.26 · Liga de tineret
2-3
Î
Rubin Kazan U19 - Nizhny Novgorod U1917.07.26 · Liga de tineret
2-0
V
Nizhny Novgorod U19 - Dinamo Makhachkala U1910.07.26 · Liga de tineret
3-2
V
Nizhny Novgorod U19 - Ural U1903.07.26 · Liga de tineret
1-0

Întâlniri directe Almaz Antey U19 - Nizhny Novgorod U19

Almaz Antey U19 1Egal 0Nizhny Novgorod U19 0
V
Nizhny Novgorod U19 - Almaz Antey U1920.03.2026 · pauză 1-1
1-2

V/E/Î din perspectiva Almaz Antey U19. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Almaz Antey U19 - Nizhny Novgorod U19

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Almaz Antey U191.5060% fără marjă
X · Egal4.3021% fără marjă
2 · Nizhny Novgorod U194.6519% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.20
X2 1.87
12 1.18

Goluri

Sub 2.5 2.80
Peste 2.5 1.34

Ambele marchează

GG Da 1.38
GG Nu 2.82

Analiza de dinainte de meci

Almaz Antey U19 - Nizhny Novgorod U19 s-a jucat vineri, 7 august, în Liga de tineret (Rusia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Almaz Antey U19 n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: trei victorii și două egaluri. A marcat 13 goluri și a primit 8. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Nizhny Novgorod U19 are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 6-11.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Nizhny Novgorod U19 - Almaz Antey U19 1-2, pe 20 martie 2026.

Casele o dau favorită pe Almaz Antey U19, la 1.50, cu egalul la 4.30. Fără marja caselor, asta înseamnă 60% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.34, iar GG la 1.38.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,3 pentru Almaz Antey U19 și 1,3 pentru Nizhny Novgorod U19. Scorul cel mai probabil e 2-1.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Almaz Antey U19 are 60% în model, dar la 1.50 plătește sub cota corectă de 1.67. Peste 2.5 goluri: 70% în model, cota corectă ar fi 1.43. La 1.34, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 66%. Cota de 1.38 e sub cea corectă (1.52) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Almaz Antey U19 - Nizhny Novgorod U19

Goluri estimate: 2,33 Almaz Antey U19 și 1,32 Nizhny Novgorod U19, total 3,65. 1X2 în model: 60% · 19% · 21%. Peste 2,5: 70% (cotă corectă 1.43). GG: 66% (cotă corectă 1.52). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
10%1
17%2
21%3
19%4
30%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 30% · peste 2,5: 70% (verde).

Scoruri probabile

2-19,3%1-18,0%3-17,2%2-07,1%1-06,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Almaz Antey U19. Almaz Antey U19 a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Nizhny Novgorod U19. Nizhny Novgorod U19 a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,4% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-4
Pauză2-3
Cornere6-3
Cartonașe galbene0-4
Favorită la startAlmaz Antey U19 · 1.50
Goluri estimate~3,7
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Almaz Antey U19 - Nizhny Novgorod U19?

S-a jucat vineri, 7 august, ora 13:00 (ora României) și s-a terminat 3-4.

În ce competiție s-a jucat Almaz Antey U19 - Nizhny Novgorod U19?

În Liga de tineret (Rusia).

Cine era favorită în Almaz Antey U19 - Nizhny Novgorod U19?

Almaz Antey U19 pleca favorită, la cota 1.50. Meciul s-a terminat 3-4.

Câte goluri s-au marcat în Almaz Antey U19 - Nizhny Novgorod U19?

7 goluri, scor final 3-4. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,7.

Alte meciuri din Liga de tineret

Toată liga →