Duminică18 octombrie
Live 72 Pune pont

RusiaRusia · Liga de tineret

Almaz Antey U19 - Lokomotiv Moscova U19

Statistici și rezultat final · vineri, 24 iulie

RusiaLiga de tineret · Rusia Final
Almaz Antey U19
VVEVÎ
Final2-1Pauză 2-0
Șanse înainte de meci, după cote
Almaz Antey U19 17%Egal 20%Lokomotiv Moscova U19 63%

Almaz Antey U19 2-1 Lokomotiv Moscova U19: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Almaz Antey U19 2-1 Lokomotiv Moscova U19 (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 25% pentru victoria lui Almaz Antey U19, iar cotele fără marjă 17%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,4 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 66%), iar GG a ieșit (64%). Scorul exact 2-1 avea 6,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (4-4) și 5 cartonașe galbene (2-3).

Almaz Antey U19în meciLokomotiv Moscova U19
4
Cornere
4
2
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Almaz Antey U19 vs Lokomotiv Moscova U19

Almaz Antey U19 marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,2. Lokomotiv Moscova U19 marchează 2,4 goluri pe meci și primește 1,2. La Lokomotiv Moscova U19, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,4goluri estimate
66%peste 2,5 goluri
64%ambele marchează
1-2scorul cel mai probabil
Almaz Antey U19ultimele 5Lokomotiv Moscova U19
2,00
Puncte / meci
2,00
2,0
Goluri marcate / meci
2,4
1,2
Goluri primite / meci
1,2
3
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
100%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Almaz Antey U19 și ultimele 5 Lokomotiv Moscova U19, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Almaz Antey U193-1-1

V
Almaz Antey U19 - Lokomotiv Moscova U1924.07.26 · Liga de tineret
2-1
V
Almaz Antey U19 - Dinamo Makhachkala U1917.07.26 · Liga de tineret
2-0
E
Almaz Antey U19 - Spartak Moscova U1910.07.26 · Liga de tineret
3-3
V
Almaz Antey U19 - Rubin Kazan U1903.07.26 · Liga de tineret
3-1
Î
Ural U19 - Almaz Antey U1926.06.26 · Liga de tineret
1-0

Lokomotiv Moscova U193-1-1

Î
Almaz Antey U19 - Lokomotiv Moscova U1924.07.26 · Liga de tineret
2-1
V
Spartak Moscova U19 - Lokomotiv Moscova U1917.07.26 · Liga de tineret
1-4
E
Lokomotiv Moscova U19 - Konoplev Academy U1910.07.26 · Liga de tineret
1-1
V
Dinamo Makhachkala U19 - Lokomotiv Moscova U1903.07.26 · Liga de tineret
1-3
V
Rubin Kazan U19 - Lokomotiv Moscova U1926.06.26 · Liga de tineret
1-3

Întâlniri directe Almaz Antey U19 - Lokomotiv Moscova U19

Almaz Antey U19 1Egal 1Lokomotiv Moscova U19 0
V
Almaz Antey U19 - Lokomotiv Moscova U1924.07.2026 · pauză 2-0
2-1
E
Lokomotiv Moscova U19 - Almaz Antey U1906.03.2026 · pauză 1-1
2-2

V/E/Î din perspectiva Almaz Antey U19. 2 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Almaz Antey U19 - Lokomotiv Moscova U19

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Almaz Antey U195.2517% fără marjă
X · Egal4.5520% fără marjă
2 · Lokomotiv Moscova U191.4263% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 2.07
X2 1.12
12 1.19

Goluri

Sub 2.5 2.62
Peste 2.5 1.39

Ambele marchează

GG Da 1.46
GG Nu 2.52

Analiza de dinainte de meci

Almaz Antey U19 - Lokomotiv Moscova U19 s-a jucat vineri, 24 iulie, în Liga de tineret (Rusia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Almaz Antey U19 vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 10 goluri și a primit 6. În ultimele 5 meciuri, Lokomotiv Moscova U19 are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 12-6. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 2 întâlniri directe, Almaz Antey U19 a câștigat o dată, Lokomotiv Moscova U19 niciodată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,5 goluri în medie. Ultima: Almaz Antey U19 - Lokomotiv Moscova U19 2-1, pe 24 iulie 2026.

Casele o dau favorită pe Lokomotiv Moscova U19, la 1.42, cu egalul la 4.55. Fără marja caselor, asta înseamnă 63% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.39, iar GG la 1.46.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,4 pentru Almaz Antey U19 și 2,0 pentru Lokomotiv Moscova U19. Scorul cel mai probabil e 1-2. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 25% la victorie, față de 17%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Lokomotiv Moscova U19: 53% în model, cota corectă ar fi 1.89. La 1.42, plătește prea puțin. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 66%. Cota de 1.39 e sub cea corectă (1.52) și nu merită. Ambele marchează (GG) are 64% în model, dar la 1.46 plătește sub cota corectă de 1.56. Scorul cel mai probabil: 1-2.

Probabilități Almaz Antey U19 - Lokomotiv Moscova U19

Goluri estimate: 1,35 Almaz Antey U19 și 2,03 Lokomotiv Moscova U19, total 3,38. 1X2 în model: 25% · 22% · 53%. Peste 2,5: 66% (cotă corectă 1.52). GG: 64% (cotă corectă 1.56). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
12%1
19%2
22%3
19%4
25%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 34% · peste 2,5: 66% (verde).

Scoruri probabile

1-29,5%1-19,3%0-27,0%0-16,9%1-36,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,4% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-1
Pauză2-0
Cornere4-4
Cartonașe galbene2-3
Favorită la startLokomotiv Moscova U19 · 1.42
Goluri estimate~3,4
Scor probabil1-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Almaz Antey U19 - Lokomotiv Moscova U19?

S-a jucat vineri, 24 iulie, ora 13:00 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat Almaz Antey U19 - Lokomotiv Moscova U19?

În Liga de tineret (Rusia).

Cine era favorită în Almaz Antey U19 - Lokomotiv Moscova U19?

Lokomotiv Moscova U19 pleca favorită, la cota 1.42. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în Almaz Antey U19 - Lokomotiv Moscova U19?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,4.

Alte meciuri din Liga de tineret

Toată liga →