Duminică18 octombrie
Live 68 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Aldershot Town - Oxford United

Statistici și rezultat final · marți, 21 iulie

Amicale intercluburi Final
Aldershot Town
VVEÎÎ
Final1-3Pauză 1-2
Oxford United
ÎVÎÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Aldershot Town 23%Egal 24%Oxford United 53%

Aldershot Town 1-3 Oxford United: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Aldershot Town 1-3 Oxford United (pauză 1-2). Înainte de start, modelul dădea 47% pentru victoria lui Oxford United, iar cotele fără marjă 53%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 2,6 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 47%), iar GG a ieșit (51%). Scorul exact 1-3 avea 4,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (3-3) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Aldershot Townîn meciOxford United
3
Cornere
3
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Aldershot Town vs Oxford United

Aldershot Town marchează și primește câte 1,0 goluri pe meci. Oxford United marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,0. La Oxford United, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,6goluri estimate
47%peste 2,5 goluri
51%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Aldershot Townultimele 5Oxford United
1,40
Puncte / meci
1,20
1,0
Goluri marcate / meci
1,2
1,0
Goluri primite / meci
1,0
2
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
20%
40%
Ambele marchează
20%

Ultimele 5 meciuri Aldershot Town și ultimele 5 Oxford United, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Aldershot Town2-1-2

V
Aldershot Town - Farnborough18.07.26 · Amicale intercluburi
2-1
V
Aldershot Town - Portsmouth15.07.26 · Amicale intercluburi
2-0
E
Bedford Town - Aldershot Town07.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
Î
Aldershot Town - Truro City25.04.26 · National League
0-2
Î
Brackley Town - Aldershot Town18.04.26 · National League
2-1

Oxford United2-0-3

Î
Millwall - Oxford United02.05.26 · Championship
2-0
V
Oxford United - Sheffield Wednesday25.04.26 · Championship
4-1
Î
Oxford United - Wrexham21.04.26 · Championship
0-1
Î
Derby County - Oxford United18.04.26 · Championship
1-0
V
Oxford United - Watford11.04.26 · Championship
2-0

Ponturi Aldershot Town - Oxford United

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Aldershot Town4.0023% fără marjă
X · Egal3.8524% fără marjă
2 · Oxford United1.7153% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.95
X2 1.18
12 1.22

Goluri

Peste 1.5 1.16
Sub 2.5 2.17
Peste 2.5 1.60

Ambele marchează

GG Da 1.62
GG Nu 2.17

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.52
Pauză peste 1.5 2.30

Cornere

Sub 9.5 1.61
Peste 9.5 2.17

Analiza de dinainte de meci

Aldershot Town - Oxford United s-a jucat marți, 21 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Aldershot Town are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 5-5. Oxford United vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 5. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

Oxford United pleacă favorită, la cota 1.71. Egalul e la 3.85, iar Aldershot Town la 4.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 53% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.60, iar GG la 1.62.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,1 pentru Aldershot Town și 1,5 pentru Oxford United. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă X2, modelul calculează 73%. Cota de 1.18 e sub cea corectă (1.37) și nu merită. Peste 1.5 goluri are 72% în model, dar la 1.16 plătește sub cota corectă de 1.39. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Aldershot Town - Oxford United

Goluri estimate: 1,07 Aldershot Town și 1,48 Oxford United, total 2,55. 1X2 în model: 27% · 26% · 47%. Peste 2,5: 47% (cotă corectă 2.13). GG: 51% (cotă corectă 1.96). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
20%1
25%2
22%3
14%4
11%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 53% · peste 2,5: 47% (verde).

Scoruri probabile

1-112,4%0-111,6%1-29,2%0-28,6%1-08,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,1 goluri, după cote 3,0. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,5% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-3
Pauză1-2
Cornere3-3
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startOxford United · 1.71
Goluri estimate~2,6
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Aldershot Town - Oxford United?

S-a jucat marți, 21 iulie, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 1-3.

În ce competiție s-a jucat Aldershot Town - Oxford United?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Aldershot Town - Oxford United?

Pe The Electrical Services Stadium, în Aldershot, marți, 21 iulie, ora 21:00 (ora României).

Cine era favorită în Aldershot Town - Oxford United?

Oxford United pleca favorită, la cota 1.71. Meciul s-a terminat 1-3.

Câte goluri s-au marcat în Aldershot Town - Oxford United?

4 goluri, scor final 1-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,6.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →