Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

AngliaAnglia · National League Cup, Group B

Aldershot Town - Fulham U21

Statistici și rezultat final · marți, 18 august

AngliaNational League Cup, Group B · Anglia Final
Aldershot Town
ÎVVVÎ
Final2-2Pauză 1-2
Fulham U21
VÎÎVV
Șanse înainte de meci, după cote
Aldershot Town 41%Egal 26%Fulham U21 33%

Aldershot Town 2-2 Fulham U21: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Aldershot Town 2-2 Fulham U21 (pauză 1-2). Înainte de start, modelul dădea 23% pentru egalul, iar cotele fără marjă 26%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,2 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 62%), iar GG a ieșit (64%). Scorul exact 2-2 avea 6,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (6-4) și 3 cartonașe galbene (2-1).

Aldershot Townîn meciFulham U21
6
Cornere
4
2
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Aldershot Town vs Fulham U21

Aldershot Town marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,0. Fulham U21 marchează 2,4 goluri pe meci și primește 2,0. La Fulham U21, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,2goluri estimate
62%peste 2,5 goluri
64%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Aldershot Townultimele 5Fulham U21
1,80
Puncte / meci
1,80
1,2
Goluri marcate / meci
2,4
1,0
Goluri primite / meci
2,0
3
Victorii
3
40%
Peste 2,5 goluri
100%
40%
Ambele marchează
100%
2
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Aldershot Town și ultimele 5 Fulham U21, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Aldershot Town3-0-2

Î
Aldershot Town - Hartlepool United15.08.26 · National League
0-1
V
Boston United - Aldershot Town08.08.26 · National League
0-1
V
Braintree Town - Aldershot Town01.08.26 · Amicale intercluburi
1-2
V
Hanwell Town - Aldershot Town25.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
Î
Aldershot Town - Oxford United21.07.26 · Amicale intercluburi
1-3

Fulham U213-0-2

V
Fulham U21 - Chelsea U2110.04.26 · Premier League 2
2-1
Î
Stoke City U21 - Fulham U2123.03.26 · Premier League 2
3-2
Î
Fulham U21 - Nottingham Forest U2113.03.26 · Premier League 2
1-2
V
Brighton U21 - Fulham U2106.03.26 · Premier League 2
3-4
V
Fulham U21 - Burnley U2127.02.26 · Premier League 2
3-1

Întâlniri directe Aldershot Town - Fulham U21

Aldershot Town 2Egal 0Fulham U21 0
V
Aldershot Town - Fulham U2125.11.2025 · pauză 2-1
2-1
V
Aldershot Town - Fulham U2121.01.2025 · pauză 1-0
2-1

V/E/Î din perspectiva Aldershot Town. 2 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Aldershot Town - Fulham U21

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Aldershot Town2.2241% fără marjă
X · Egal3.6026% fără marjă
2 · Fulham U212.7733% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.46
X2 1.46
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.13
Sub 2.5 2.35
Peste 2.5 1.51

Ambele marchează

GG Da 1.47
GG Nu 2.52

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.59
Pauză peste 1.5 2.17

Analiza de dinainte de meci

Aldershot Town - Fulham U21 s-a jucat marți, 18 august, în National League Cup, Group B (Anglia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Aldershot Town vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 5. În ultimele 5 meciuri, Fulham U21 are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 12-10. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 2 întâlniri directe, Aldershot Town a câștigat de 2 ori, Fulham U21 niciodată. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: Aldershot Town - Fulham U21 2-1, pe 25 noiembrie 2025.

La case, diferența e mică: Aldershot Town are cota 2.22, Fulham U21 2.77. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.51, iar GG la 1.47.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,6 pentru Aldershot Town și 1,6 pentru Fulham U21. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Aldershot Town are 39%, Fulham U21 38%. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 62%. Cota de 1.51 e sub cea corectă (1.61) și nu merită. Ambele marchează (GG) are 64% în model, dar la 1.47 plătește sub cota corectă de 1.56. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Aldershot Town - Fulham U21

Goluri estimate: 1,63 Aldershot Town și 1,59 Fulham U21, total 3,22. 1X2 în model: 39% · 23% · 38%. Peste 2,5: 62% (cotă corectă 1.61). GG: 64% (cotă corectă 1.56). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
13%1
21%2
22%3
18%4
22%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 38% · peste 2,5: 62% (verde).

Scoruri probabile

1-110,4%2-18,4%1-28,2%2-26,7%1-06,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Fulham U21. Fulham U21 a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-2
Pauză1-2
Cornere6-4
Cartonașe galbene2-1
Favorită la startAldershot Town · 2.22
Goluri estimate~3,2
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Aldershot Town - Fulham U21?

S-a jucat marți, 18 august, ora 21:45 (ora României) și s-a terminat 2-2.

În ce competiție s-a jucat Aldershot Town - Fulham U21?

În National League Cup, Group B (Anglia).

Unde s-a jucat Aldershot Town - Fulham U21?

Pe EBB Stadium, în Aldershot, marți, 18 august, ora 21:45 (ora României).

Cine era favorită în Aldershot Town - Fulham U21?

Niciuna clar: cotele erau 2.22 la gazde și 2.77 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-2.

Câte goluri s-au marcat în Aldershot Town - Fulham U21?

4 goluri, scor final 2-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,2.

Alte meciuri din National League Cup, Group B

Toată liga →