Duminică18 octombrie
Live 105 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Albacete - Real Madrid Castilla

Statistici și rezultat final · vineri, 31 iulie

Amicale intercluburi Final
Albacete
VEÎVV
Final1-2Pauză 0-2
Real Madrid Castilla
ÎVEEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Albacete 41%Egal 28%Real Madrid Castilla 31%

Albacete 1-2 Real Madrid Castilla: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Albacete 1-2 Real Madrid Castilla (pauză 0-2). Înainte de start, modelul dădea 28% pentru victoria lui Real Madrid Castilla, iar cotele fără marjă 31%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,9 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 55%), iar GG a ieșit (58%). Scorul exact 1-2 avea 6,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (10-0) și 2 cartonașe galbene (1-1).

Albaceteîn meciReal Madrid Castilla
10
Cornere
0
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Albacete vs Real Madrid Castilla

Albacete marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,8. Real Madrid Castilla marchează 1,6 goluri pe meci și primește 2,4. La Real Madrid Castilla, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~2,9goluri estimate
55%peste 2,5 goluri
58%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Albaceteultimele 5Real Madrid Castilla
2,00
Puncte / meci
1,00
1,4
Goluri marcate / meci
1,6
0,8
Goluri primite / meci
2,4
3
Victorii
1
60%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
60%

Ultimele 5 meciuri Albacete și ultimele 5 Real Madrid Castilla, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Albacete3-1-1

V
Albacete - Al Kholood21.07.26 · Amicale intercluburi
2-1
E
Leganes - Albacete17.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
Î
Ceuta - Albacete30.05.26 · LaLiga 2
1-0
V
Albacete - Real Sociedad B24.05.26 · LaLiga 2
3-1
V
Albacete - Cultural Leonesa09.05.26 · LaLiga 2
2-1

Real Madrid Castilla1-2-2

Î
Sabadell - Real Madrid Castilla05.06.26 · Primera Federacion
3-0
V
Real Madrid Castilla - Sabadell29.05.26 · Primera Federacion
2-0
E
CD Guadalajara - Real Madrid Castilla23.05.26 · Primera Federacion
2-2
E
Real Madrid Castilla - Arenas Getxo17.05.26 · Primera Federacion
3-3
Î
Cacereno - Real Madrid Castilla09.05.26 · Primera Federacion
4-1

Ponturi Albacete - Real Madrid Castilla

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Albacete2.2241% fără marjă
X · Egal3.3028% fără marjă
2 · Real Madrid Castilla2.9531% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.27
X2 1.64
12 1.27

Goluri

Peste 1.5 1.22
Sub 2.5 1.90
Peste 2.5 1.80

Ambele marchează

GG Da 1.68
GG Nu 2.07

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.41
Pauză peste 1.5 2.55

Cornere

Sub 9.5 1.57
Peste 9.5 2.25

Analiza de dinainte de meci

Albacete - Real Madrid Castilla s-a jucat vineri, 31 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Albacete are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 7-4. Real Madrid Castilla vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 12. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

Albacete pleacă favorită, la cota 2.22. Egalul e la 3.30, iar Real Madrid Castilla la 2.95. Fără marja caselor, asta înseamnă 41% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.80, iar GG la 1.68.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,7 pentru Albacete și 1,2 pentru Real Madrid Castilla. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 48% la victorie, față de 41%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 72% în model, dar la 1.27 plătește sub cota corectă de 1.39. Peste 2.5 goluri: 55% în model, cota corectă ar fi 1.82. Cota 1.80 e cam la nivelul ăsta. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 58%. Cota de 1.68 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Albacete - Real Madrid Castilla

Goluri estimate: 1,69 Albacete și 1,23 Real Madrid Castilla, total 2,92. 1X2 în model: 48% · 24% · 28%. Peste 2,5: 55% (cotă corectă 1.82). GG: 58% (cotă corectă 1.72). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
16%1
23%2
22%3
16%4
17%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 45% · peste 2,5: 55% (verde).

Scoruri probabile

1-111,2%2-19,5%1-09,1%2-07,7%1-26,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Real Madrid Castilla. Real Madrid Castilla a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Pauză0-2
Cornere10-0
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startAlbacete · 2.22
Goluri estimate~2,9
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Albacete - Real Madrid Castilla?

S-a jucat vineri, 31 iulie, ora 12:00 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat Albacete - Real Madrid Castilla?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Albacete - Real Madrid Castilla?

Pe Carlos Belmonte, în Albacete, vineri, 31 iulie, ora 12:00 (ora României).

Cine era favorită în Albacete - Real Madrid Castilla?

Albacete pleca favorită, la cota 2.22. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în Albacete - Real Madrid Castilla?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,9.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →