Marți27 octombrie
Live 10 Pune pont

SpaniaSpania · Segunda Federacion

Alaves B - Rayo Cantabria

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 24 octombrie

SpaniaSegunda Federacion · Spania Final
Alaves B
VEVVV
Final3-3Pauză 1-2
Rayo Cantabria
VÎÎÎÎ
Șanse înainte de start, după cote
Alaves B 63%Egal 21%Rayo Cantabria 16%

Alaves B 3-3 Rayo Cantabria: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Alaves B 3-3 Rayo Cantabria (pauză 1-2). Înainte de start, modelul dădea 18% pentru egalul, iar cotele fără marjă 21%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 6 goluri, față de 3,4 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 66%), iar GG a ieșit (57%). Scorul exact 3-3 avea 1,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (5-4) și 5 cartonașe galbene (3-2).

Alaves Bîn meciRayo Cantabria
5
Cornere
4
3
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Alaves B vs Rayo Cantabria

Alaves B marchează 3,2 goluri pe meci și primește 1,0. Rayo Cantabria marchează 1,2 goluri pe meci și primește 2,4. La Rayo Cantabria, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,4goluri estimate
66%peste 2,5 goluri
57%ambele marchează
2-0scorul cel mai probabil
Alaves Bultimele 5Rayo Cantabria
2,60
Puncte / meci
0,60
3,2
Goluri marcate / meci
1,2
1,0
Goluri primite / meci
2,4
4
Victorii
1
60%
Peste 2,5 goluri
80%
80%
Ambele marchează
80%

Ultimele 5 meciuri Alaves B și ultimele 5 Rayo Cantabria, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile, inclusiv amicale. Știrile folosesc doar meciurile oficiale, așa că bilanțul de acolo poate fi diferit.

Alaves B4-1-0

V
Gimnastica Torrelavega - Alaves B18.10.26 · Segunda Federacion
1-5
E
Alaves B - SD Gernika11.10.26 · Segunda Federacion
1-1
V
Portugalete - Alaves B03.10.26 · Segunda Federacion
0-2
V
Arosa SC - Alaves B27.09.26 · Segunda Federacion
2-5
V
Alaves B - Real Oviedo Vetusta20.09.26 · Segunda Federacion
3-1

Rayo Cantabria1-0-4

V
Rayo Cantabria - CD Basconia17.10.26 · Segunda Federacion
3-1
Î
Real Oviedo Vetusta - Rayo Cantabria11.10.26 · Segunda Federacion
2-1
Î
Rayo Cantabria - Eibar B03.10.26 · Segunda Federacion
1-5
Î
Llanera - Rayo Cantabria27.09.26 · Segunda Federacion
2-1
Î
Rayo Cantabria - Amorebieta20.09.26 · Segunda Federacion
0-2

Ponturi Alaves B - Rayo Cantabria

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de dinainte de start

1 · Alaves B1.4463% fără marjă
X · Egal4.2521% fără marjă
2 · Rayo Cantabria5.6016% fără marjă

Cote înainte de start, ultima actualizare

Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.08
X2 2.42
12 1.16

Goluri

Peste 1.5 1.18
Sub 2.5 2.05
Peste 2.5 1.67

Ambele marchează

GG Da 1.83
GG Nu 1.85

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.48
Pauză peste 1.5 2.35

Analiza de dinainte de meci

Alaves B - Rayo Cantabria s-a jucat sâmbătă, 24 octombrie, în Segunda Federacion (Spania). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Alaves B n-a pierdut niciunul (patru victorii și un egal). Golaveraj: 16-5. Rayo Cantabria vine cu o victorie și patru înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 12. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

Alaves B pleacă favorită, la cota 1.44. Egalul e la 4.25, iar Rayo Cantabria la 5.60. Fără marja caselor, asta înseamnă 63% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.67, iar GG la 1.83.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 2,4 pentru Alaves B și 1,0 pentru Rayo Cantabria. Scorul cel mai probabil e 2-0.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Alaves B are 68% în model, iar 1.44 e aproape de cota corectă (1.47). Peste 2.5 goluri: 66% în model, cota corectă ar fi 1.52. Casele dau 1.67, mai mult. Scorul cel mai probabil: 2-0.

Alte analize din sâmbătă, 24 octombrie, cu rezultatele

Probabilități Alaves B - Rayo Cantabria

Goluri estimate: 2,39 Alaves B și 1,00 Rayo Cantabria, total 3,39. 1X2 în model: 68% · 18% · 14%. Peste 2,5: 66% (cotă corectă 1.52). GG: 57% (cotă corectă 1.75). Estimare a modelului, calculată înainte de start; nu se schimbă după scorul live.

Distribuția golurilor

3%0
12%1
19%2
22%3
19%4
25%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 34% · peste 2,5: 66% (verde).

Scoruri probabile

2-09,6%2-19,6%1-08,1%1-18,1%3-07,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Rayo Cantabria. Rayo Cantabria a primit 12 goluri în ultimele 5 partide.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,9 goluri, după cote 2,9. Modelul ia media celor două.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,8% pe 1X2, peste media obișnuită.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul.

Pe scurt

Final3-3
Pauză1-2
Cornere5-4
Cartonașe galbene3-2
Favorită la startAlaves B · 1.44
Goluri estimate~3,4
Scor probabil2-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Alaves B - Rayo Cantabria?

S-a jucat sâmbătă, 24 octombrie, ora 13:30 (ora României) și s-a terminat 3-3.

În ce competiție s-a jucat Alaves B - Rayo Cantabria?

În Segunda Federacion (Spania).

Unde s-a jucat Alaves B - Rayo Cantabria?

Pe Ciudad Deportiva José Luis Compañón Campo 3, în Vitoria-Gasteiz, sâmbătă, 24 octombrie, ora 13:30 (ora României).

Cine era favorită în Alaves B - Rayo Cantabria?

Alaves B pleca favorită, la cota 1.44. Meciul s-a terminat 3-3.

Câte goluri s-au marcat în Alaves B - Rayo Cantabria?

6 goluri, scor final 3-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,4.

Alte meciuri din Segunda Federacion

Toată liga →