Marți20 octombrie
Live 29 Pune pont

Arabia SauditaArabia Saudita · 1st Division

Al Raed - Al Saqer

Statistici și rezultat final · luni, 19 octombrie

Arabia Saudita1st Division · Arabia Saudita Final
Al Raed
VÎEVÎ
Final0-2Pauză 0-0
Al Saqer
ÎVÎEE
Șanse înainte de start, după cote
Al Raed 46%Egal 28%Al Saqer 25%

Al Raed 0-2 Al Saqer: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Al Raed 0-2 Al Saqer (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 32% pentru victoria lui Al Saqer, iar cotele fără marjă 25%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,3 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 59%), iar GG n-a ieșit (NG avea 53%). Scorul exact 0-2 avea 5,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (3-5) și 2 cartonașe galbene (1-1).

Al Raedîn meciAl Saqer
3
Cornere
5
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Al Raed vs Al Saqer

Al Raed marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,4. Al Saqer marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,0. La Al Saqer, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,3goluri estimate
41%peste 2,5 goluri
47%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Al Raedultimele 5Al Saqer
1,40
Puncte / meci
1,00
1,0
Goluri marcate / meci
0,8
1,4
Goluri primite / meci
1,0
2
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
20%
20%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri Al Raed și ultimele 5 Al Saqer, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile, inclusiv amicale. Știrile folosesc doar meciurile oficiale, așa că bilanțul de acolo poate fi diferit.

Al Raed2-1-2

V
Al Raed - Jeddah Club14.10.26 · 1st Division
1-0
Î
Al Zulfi - Al Raed19.09.26 · 1st Division
4-0
E
Al Najma - Al Raed14.09.26 · 1st Division
1-1
V
Al Raed - Al Jeel09.09.26 · 1st Division
3-0
Î
Al Ula - Al Raed02.09.26 · 1st Division
2-0

Al Saqer1-2-2

Î
Al Saqer - Al Jabalain13.10.26 · 1st Division
1-3
V
Jeddah Club - Al Saqer18.09.26 · 1st Division
0-2
Î
Al Saqer - Al Anwar13.09.26 · 1st Division
0-1
E
Al Adalh - Al Saqer07.09.26 · 1st Division
1-1
E
Al Saqer - Al Akhdoud31.08.26 · 1st Division
0-0

Ponturi Al Raed - Al Saqer

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de dinainte de start

1 · Al Raed1.9546% fără marjă
X · Egal3.2028% fără marjă
2 · Al Saqer3.5525% fără marjă

Cote înainte de start, ultima actualizare

Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.21
X2 1.71
12 1.24

Goluri

Peste 1.5 1.30
Sub 2.5 1.72
Peste 2.5 2.00

Ambele marchează

GG Da 1.85
GG Nu 1.85

Analiza de dinainte de meci

Al Raed - Al Saqer s-a jucat luni, 19 octombrie, în 1st Division (Arabia Saudita). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Al Raed vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 7. În ultimele 5 meciuri, Al Saqer are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 4-5. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

Casele o dau favorită pe Al Raed, la 1.95, cu egalul la 3.20. Fără marja caselor, asta înseamnă 46% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.00, iar GG la 1.85.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 1,2 pentru Al Raed și 1,1 pentru Al Saqer. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 68%. Cota de 1.21 e sub cea corectă (1.47) și nu merită. Sub 2.5 goluri are 59% în model, iar 1.72 e aproape de cota corectă (1.69). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Alte analize din luni, 19 octombrie, cu rezultatele

Probabilități Al Raed - Al Saqer

Goluri estimate: 1,24 Al Raed și 1,07 Al Saqer, total 2,31. 1X2 în model: 40% · 28% · 32%. Peste 2,5: 41% (cotă corectă 2.44). GG: 47% (cotă corectă 2.13). Estimare a modelului, calculată înainte de start; nu se schimbă după scorul live.

Distribuția golurilor

10%0
23%1
26%2
20%3
12%4
9%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 59% · peste 2,5: 41% (verde).

Scoruri probabile

1-113,2%1-012,3%0-110,6%0-09,9%2-18,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,7% pe 1X2, peste media obișnuită.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 28%, mai mult decât de obicei.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul.

Pe scurt

Final0-2
Pauză0-0
Cornere3-5
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startAl Raed · 1.95
Goluri estimate~2,3
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Al Raed - Al Saqer?

S-a jucat luni, 19 octombrie, ora 19:50 (ora României) și s-a terminat 0-2.

În ce competiție s-a jucat Al Raed - Al Saqer?

În 1st Division (Arabia Saudita).

Unde s-a jucat Al Raed - Al Saqer?

Pe Al Raid Club Stadium, în Buraydah, luni, 19 octombrie, ora 19:50 (ora României).

Cine era favorită în Al Raed - Al Saqer?

Al Raed pleca favorită, la cota 1.95. Meciul s-a terminat 0-2.

Câte goluri s-au marcat în Al Raed - Al Saqer?

2 goluri, scor final 0-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,3.

Alte meciuri din 1st Division

Toată liga →