Duminică18 octombrie
Live 152 Pune pont

ScotiaScotia · League 1

Airdrieonians - East Fife

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 29 august

ScotiaLeague 1 · Scotia Final
Airdrieonians
ÎÎÎVE
Final0-0Pauză 0-0
East Fife
ÎEÎEV
Șanse înainte de meci, după cote
Airdrieonians 48%Egal 26%East Fife 25%

Airdrieonians 0-0 East Fife: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Airdrieonians 0-0 East Fife (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 24% pentru egalul, iar cotele fără marjă 26%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 3,1 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 42%), iar GG n-a ieșit (NG avea 39%). Scorul exact 0-0 avea 4,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (5-3) și 10 cartonașe galbene (5-5).

Airdrieoniansîn meciEast Fife
5
Cornere
3
5
Cartonașe galbene
5

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Airdrieonians vs East Fife

Airdrieonians marchează 1,2 goluri pe meci și primește 2,4. East Fife marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,8. La Airdrieonians, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,1goluri estimate
58%peste 2,5 goluri
61%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Airdrieoniansultimele 5East Fife
0,80
Puncte / meci
1,00
1,2
Goluri marcate / meci
1,4
2,4
Goluri primite / meci
1,8
1
Victorii
1
80%
Peste 2,5 goluri
60%
80%
Ambele marchează
60%

Ultimele 5 meciuri Airdrieonians și ultimele 5 East Fife, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Airdrieonians1-1-3

Î
Airdrieonians - Stirling Albion25.08.26 · Cupa Challenge
1-3
Î
Airdrieonians - Ross County22.08.26 · League 1
1-3
Î
Hamilton Academical - Airdrieonians15.08.26 · League 1
4-0
V
Dumbarton - Airdrieonians11.08.26 · Cupa Challenge
1-3
E
Airdrieonians - East Kilbride08.08.26 · League 1
1-1

East Fife1-2-2

Î
East Fife - St. Mirren B25.08.26 · Cupa Challenge
2-5
E
East Fife - Hamilton Academical22.08.26 · League 1
0-0
Î
Peterhead - East Fife15.08.26 · League 1
2-1
E
East Fife - The Spartans11.08.26 · Cupa Challenge
2-2
V
East Fife - Cove Rangers08.08.26 · League 1
2-0

Ponturi Airdrieonians - East Fife

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Airdrieonians1.9048% fără marjă
X · Egal3.5026% fără marjă
2 · East Fife3.6525% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.23
X2 1.78
12 1.24

Goluri

Peste 1.5 1.24
Sub 2.5 1.87
Peste 2.5 1.83

Ambele marchează

GG Da 1.76
GG Nu 1.95

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.41
Pauză peste 1.5 2.57

Analiza de dinainte de meci

Airdrieonians - East Fife s-a jucat sâmbătă, 29 august, în League 1 (Scotia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Airdrieonians are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 6-12. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. East Fife vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 9.

Airdrieonians pleacă favorită, la cota 1.90. Egalul e la 3.50, iar East Fife la 3.65. Fără marja caselor, asta înseamnă 48% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.83, iar GG la 1.76.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,6 pentru Airdrieonians și 1,5 pentru East Fife. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 39% la victorie, față de 48%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Airdrieonians are 39%, East Fife 37%. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 58%. Cota de 1.83 e peste cea corectă (1.72). Ambele marchează (GG) merită privit: 61% în model, iar 1.76 plătește peste cota corectă de 1.64. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Airdrieonians - East Fife

Goluri estimate: 1,55 Airdrieonians și 1,50 East Fife, total 3,05. 1X2 în model: 39% · 24% · 37%. Peste 2,5: 58% (cotă corectă 1.72). GG: 61% (cotă corectă 1.64). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
22%2
22%3
17%4
19%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 42% · peste 2,5: 58% (verde).

Scoruri probabile

1-111,0%2-18,5%1-28,3%1-07,3%0-17,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Airdrieonians. Airdrieonians a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: East Fife. East Fife a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,4 goluri, după cote 2,7. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Favorit fără formă. Airdrieonians e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere5-3
Cartonașe galbene5-5
Favorită la startAirdrieonians · 1.90
Goluri estimate~3,1
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Airdrieonians - East Fife?

S-a jucat sâmbătă, 29 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Airdrieonians - East Fife?

În League 1 (Scotia).

Unde s-a jucat Airdrieonians - East Fife?

Pe Stadionul Excelsior, în Airdrie, sâmbătă, 29 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Airdrieonians - East Fife?

Airdrieonians pleca favorită, la cota 1.90. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Airdrieonians - East Fife?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.

Alte meciuri din League 1

Toată liga →