Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

BraziliaBrazilia · Gaucho - Serie A2

Aimore RS - Gramadense RS

Statistici și rezultat final · miercuri, 2 septembrie

BraziliaGaucho - Serie A2 · Brazilia Final
Aimore RS
VÎVVÎ
Final2-0Pauză 1-0
Gramadense RS
ÎEEÎE
Șanse înainte de meci, după cote
Aimore RS 52%Egal 28%Gramadense RS 20%

Aimore RS 2-0 Gramadense RS: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Aimore RS 2-0 Gramadense RS (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 47% pentru victoria lui Aimore RS, iar cotele fără marjă 52%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,0 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 68%), iar GG n-a ieșit (NG avea 62%). Scorul exact 2-0 avea 10,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (1-9) și 6 cartonașe galbene (3-3).

Aimore RSîn meciGramadense RS
1
Cornere
9
3
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Aimore RS vs Gramadense RS

Aimore RS marchează și primește câte 1,0 goluri pe meci. Gramadense RS marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,2. La Gramadense RS, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,0goluri estimate
32%peste 2,5 goluri
38%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Aimore RSultimele 5Gramadense RS
1,80
Puncte / meci
0,60
1,0
Goluri marcate / meci
0,6
1,0
Goluri primite / meci
1,2
3
Victorii
0
40%
Peste 2,5 goluri
20%
20%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Aimore RS și ultimele 5 Gramadense RS, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Aimore RS3-0-2

V
Aimore RS - Gramadense RS02.09.26 · Gaucho - Serie A2
2-0
Î
Brasil de Pelotas - Aimore RS23.08.26 · Gaucho - Serie A2
1-0
V
Aimore RS - Gaucho20.08.26 · Gaucho - Serie A2
1-0
V
Aimore RS - Bage RS15.08.26 · Gaucho - Serie A2
2-1
Î
Veranopolis RS - Aimore RS13.08.26 · Gaucho - Serie A2
3-0

Gramadense RS0-3-2

Î
Aimore RS - Gramadense RS02.09.26 · Gaucho - Serie A2
2-0
E
Gramadense RS - APAFUT23.08.26 · Gaucho - Serie A2
0-0
E
Gramadense RS - Lajeadense RS20.08.26 · Gaucho - Serie A2
1-1
Î
Santa Cruz RS - Gramadense RS16.08.26 · Gaucho - Serie A2
2-1
E
Brasil de Pelotas - Gramadense RS13.08.26 · Gaucho - Serie A2
1-1

Întâlniri directe Aimore RS - Gramadense RS

Aimore RS 1Egal 0Gramadense RS 0
V
Aimore RS - Gramadense RS02.09.2026 · pauză 1-0
2-0

V/E/Î din perspectiva Aimore RS. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Aimore RS - Gramadense RS

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Aimore RS1.7252% fără marjă
X · Egal3.2028% fără marjă
2 · Gramadense RS4.5020% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.17
X2 1.68
12 1.31

Goluri

Peste 1.5 1.55
Sub 2.5 1.38
Peste 2.5 2.67

Ambele marchează

GG Da 2.35
GG Nu 1.53

Analiza de dinainte de meci

Aimore RS - Gramadense RS s-a jucat miercuri, 2 septembrie, în Gaucho - Serie A2 (Brazilia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Aimore RS vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 5. Gramadense RS n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: trei egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 3-6. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Aimore RS - Gramadense RS 2-0, pe 2 septembrie 2026.

Casele o dau favorită pe Aimore RS, la 1.72, cu egalul la 3.20. Fără marja caselor, asta înseamnă 52% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.67, iar GG la 2.35.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 1,2 pentru Aimore RS și 0,8 pentru Gramadense RS. Scorul cel mai probabil e 1-0.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 77%. Cota de 1.17 e sub cea corectă (1.30) și nu merită. Sub 2.5 goluri are 68% în model, dar la 1.38 plătește sub cota corectă de 1.47. Nu marchează ambele (NG): 62% în model, cota corectă ar fi 1.61. La 1.53, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Aimore RS - Gramadense RS

Goluri estimate: 1,22 Aimore RS și 0,76 Gramadense RS, total 1,98. 1X2 în model: 47% · 30% · 23%. Peste 2,5: 32% (cotă corectă 3.13). GG: 38% (cotă corectă 2.63). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

14%0
27%1
27%2
18%3
9%4
5%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 68% · peste 2,5: 32% (verde).

Scoruri probabile

1-016,8%0-013,8%1-112,8%0-110,5%2-010,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 30%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-0
Pauză1-0
Cornere1-9
Cartonașe galbene3-3
Favorită la startAimore RS · 1.72
Goluri estimate~2,0
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Aimore RS - Gramadense RS?

S-a jucat miercuri, 2 septembrie, ora 01:00 (ora României) și s-a terminat 2-0.

În ce competiție s-a jucat Aimore RS - Gramadense RS?

În Gaucho - Serie A2 (Brazilia).

Cine era favorită în Aimore RS - Gramadense RS?

Aimore RS pleca favorită, la cota 1.72. Meciul s-a terminat 2-0.

Câte goluri s-au marcat în Aimore RS - Gramadense RS?

2 goluri, scor final 2-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,0.

Alte meciuri din Gaucho - Serie A2

Toată liga →