Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · National League - Sud

AFC Totton - Dorking Wanderers

Statistici și rezultat final · marți, 18 august

Anglia Am.National League - Sud · Anglia Am. Final
AFC Totton
VVVÎV
Final0-3Pauză 0-2
Dorking Wanderers
EÎÎÎV
Șanse înainte de meci, după cote
AFC Totton 31%Egal 26%Dorking Wanderers 43%

AFC Totton 0-3 Dorking Wanderers: statisticile meciului

Meciul s-a terminat AFC Totton 0-3 Dorking Wanderers (pauză 0-2). Înainte de start, modelul dădea 27% pentru victoria lui Dorking Wanderers, iar cotele fără marjă 43%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,5 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 47%), iar GG n-a ieșit (NG avea 50%). Scorul exact 0-3 avea 1,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (2-7) și 3 cartonașe galbene (0-3).

AFC Tottonîn meciDorking Wanderers
2
Cornere
7
0
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici AFC Totton vs Dorking Wanderers

AFC Totton marchează 1,6 goluri pe meci și primește 0,6. Dorking Wanderers marchează 0,4 goluri pe meci și primește 1,6.

~2,5goluri estimate
47%peste 2,5 goluri
50%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
AFC Tottonultimele 5Dorking Wanderers
2,40
Puncte / meci
0,80
1,6
Goluri marcate / meci
0,4
0,6
Goluri primite / meci
1,6
4
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
40%
20%
Ambele marchează
20%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri AFC Totton și ultimele 5 Dorking Wanderers, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

AFC Totton4-0-1

V
AFC Totton - Billericay Town15.08.26 · National League - Sud
1-0
V
Farnham Town - AFC Totton08.08.26 · National League - Sud
0-1
V
AFC Totton - Sholing01.08.26 · Amicale intercluburi
1-0
Î
AFC Totton - Southampton Xi24.07.26 · Amicale intercluburi
2-3
V
Moneyfields - AFC Totton14.07.26 · Amicale intercluburi
0-3

Dorking Wanderers1-1-3

E
Maidenhead United - Dorking Wanderers15.08.26 · National League - Sud
0-0
Î
Dorking Wanderers - Dagenham & Redbridge08.08.26 · National League - Sud
0-1
Î
Bracknell Town - Dorking Wanderers04.08.26 · Amicale intercluburi
5-0
Î
Dulwich Hamlet - Dorking Wanderers28.07.26 · Amicale intercluburi
1-0
V
Lewes - Dorking Wanderers25.07.26 · Amicale intercluburi
1-2

Întâlniri directe AFC Totton - Dorking Wanderers

AFC Totton 1Egal 0Dorking Wanderers 1
V
AFC Totton - Dorking Wanderers11.04.2026 · pauză 0-0
2-1
Î
Dorking Wanderers - AFC Totton06.09.2025 · pauză 1-1
2-1

V/E/Î din perspectiva AFC Totton. 2 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi AFC Totton - Dorking Wanderers

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · AFC Totton3.0031% fără marjă
X · Egal3.6526% fără marjă
2 · Dorking Wanderers2.1543% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.60
X2 1.33
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.16
Sub 2.5 2.15
Peste 2.5 1.61

Ambele marchează

GG Da 1.54
GG Nu 2.32

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.51
Pauză peste 1.5 2.32

Analiza de dinainte de meci

AFC Totton - Dorking Wanderers s-a jucat marți, 18 august, în National League - Sud (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, AFC Totton are patru victorii și o înfrângere. Golaveraj: 8-3. Dorking Wanderers vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 2 goluri și a primit 8.

În ultimele 2 întâlniri directe, AFC Totton a câștigat o dată, Dorking Wanderers o dată. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: AFC Totton - Dorking Wanderers 2-1, pe 11 aprilie 2026.

Dorking Wanderers pleacă favorită, la cota 2.15. Egalul e la 3.65, iar AFC Totton la 3.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 43% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.61, iar GG la 1.54.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,5 pentru AFC Totton și 1,1 pentru Dorking Wanderers. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 47% la victorie, față de 31%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X merită privit: 73% în model, iar 1.60 plătește peste cota corectă de 1.37. Peste 1.5 goluri: 72% în model, cota corectă ar fi 1.39. La 1.16, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități AFC Totton - Dorking Wanderers

Goluri estimate: 1,47 AFC Totton și 1,06 Dorking Wanderers, total 2,53. 1X2 în model: 47% · 26% · 27%. Peste 2,5: 47% (cotă corectă 2.13). GG: 50% (cotă corectă 2.00). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
20%1
25%2
22%3
14%4
11%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 53% · peste 2,5: 47% (verde).

Scoruri probabile

1-112,4%1-011,7%2-19,1%2-08,6%0-18,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Dorking Wanderers. Dorking Wanderers a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Atac anemic: Dorking Wanderers. Dorking Wanderers a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,1 goluri, după cote 3,0. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Favorit fără formă. Dorking Wanderers e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 7,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-3
Pauză0-2
Cornere2-7
Cartonașe galbene0-3
Favorită la startDorking Wanderers · 2.15
Goluri estimate~2,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat AFC Totton - Dorking Wanderers?

S-a jucat marți, 18 august, ora 21:45 (ora României) și s-a terminat 0-3.

În ce competiție s-a jucat AFC Totton - Dorking Wanderers?

În National League - Sud (Anglia Am.).

Unde s-a jucat AFC Totton - Dorking Wanderers?

Pe Stadionul Testwood, în Totton, marți, 18 august, ora 21:45 (ora României).

Cine era favorită în AFC Totton - Dorking Wanderers?

Dorking Wanderers pleca favorită, la cota 2.15. Meciul s-a terminat 0-3.

Câte goluri s-au marcat în AFC Totton - Dorking Wanderers?

3 goluri, scor final 0-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,5.

Alte meciuri din National League - Sud

Toată liga →