Duminică18 octombrie
Live 160 Pune pont

ArgentinaArgentina

Academia Javier Mascherano - Rivadavia de Lincoln

Statistici, pont și cote · duminică, 20 septembrie, ora 17:00

ArgentinaArgentina
Duminică17:0020 septembrie
Șanse după cote, fără marjă
Academia Javier Mascherano 38%Egal 29%Rivadavia de Lincoln 33%

Statistici Academia Javier Mascherano vs Rivadavia de Lincoln

Academia Javier Mascherano marchează 0,3 goluri pe meci și primește 0,7. Rivadavia de Lincoln marchează 1,2 goluri pe meci și primește 0,6. La Rivadavia de Lincoln, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,0goluri estimate
31%peste 2,5 goluri
39%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
Academia Javier Mascheranoultimele 5Rivadavia de Lincoln
1,00
Puncte / meci
2,20
0,3
Goluri marcate / meci
1,2
0,7
Goluri primite / meci
0,6
1
Victorii
3
0%
Peste 2,5 goluri
20%
0%
Ambele marchează
60%
0
Victorii în directe
2

Ultimele 3 meciuri Academia Javier Mascherano și ultimele 5 Rivadavia de Lincoln, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică).

Forma echipelor

Întâlniri directe Academia Javier Mascherano - Rivadavia de Lincoln

Academia Javier Mascherano 0Egal 0Rivadavia de Lincoln 2
Î1-0
Î0-1

V/E/Î din perspectiva Academia Javier Mascherano. 0 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Academia Javier Mascherano - Rivadavia de Lincoln

0

Nu sunt ponturi publice pe meciul ăsta. Ponturile se închid cu 2 minute înainte de start.

Cote Academia Javier Mascherano - Rivadavia de Lincoln

1 · Academia Javier Mascherano2.3738% fără marjă
X · Egal3.1029% fără marjă
2 · Rivadavia de Lincoln2.7533% fără marjă

Cote actualizate

Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.34
X2 1.46
12 1.28

Goluri

Peste 1.5 1.30
Sub 2.5 1.70
Peste 2.5 2.02

Ambele marchează

GG Da 1.78
GG Nu 1.92

Analiză și pont Academia Javier Mascherano - Rivadavia de Lincoln

Meciul Academia Javier Mascherano - Rivadavia de Lincoln se joacă duminică, 20 septembrie, de la 17:00 (ora României), în Argentina.

Academia Javier Mascherano vine cu o victorie și două înfrângeri în ultimele 3 meciuri. A marcat 1 gol și a primit 2. În ultimele 5 meciuri, Rivadavia de Lincoln n-a pierdut niciunul (trei victorii și două egaluri). Golaveraj: 6-3. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 2 întâlniri directe, Academia Javier Mascherano a câștigat niciodată, Rivadavia de Lincoln de 2 ori. Au fost meciuri strânse, cu 1,0 goluri în medie. Ultima: Rivadavia de Lincoln - Academia Javier Mascherano 1-0, pe 30 august 2026.

La case, diferența e mică: Academia Javier Mascherano are cota 2.37, Rivadavia de Lincoln 2.75. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.02, iar GG la 1.78.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 0,9 pentru Academia Javier Mascherano și 1,1 pentru Rivadavia de Lincoln. Scorul cel mai probabil e 0-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 30% la victorie, față de 38%.

Verdict

Șansă dublă X2: 70% în model, cota corectă ar fi 1.43. Cota 1.46 e cam la nivelul ăsta. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 69%. Cota de 1.70 e peste cea corectă (1.45). Nu marchează ambele (NG) merită privit: 61% în model, iar 1.92 plătește peste cota corectă de 1.64. Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități Academia Javier Mascherano - Rivadavia de Lincoln

Goluri estimate: 0,89 Academia Javier Mascherano și 1,06 Rivadavia de Lincoln, total 1,95. 1X2 în model: 30% · 31% · 39%. Peste 2,5: 31% (cotă corectă 3.23). GG: 39% (cotă corectă 2.56).

Distribuția golurilor

14%0
28%1
27%2
18%3
8%4
5%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 69% · peste 2,5: 31% (verde).

Scoruri probabile

0-115,1%0-014,2%1-113,4%1-012,7%0-28,0%

Factori de risc

  • Eșantion mic. Avem puține meciuri recente (3 pentru Academia Javier Mascherano, 5 pentru Rivadavia de Lincoln). Mediile de goluri se pot mișca mult de la un meci la altul.
  • Atac anemic: Academia Javier Mascherano. Academia Javier Mascherano a marcat doar 1 în ultimele 3 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,4 goluri, după cote 2,5. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 31%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Start20.09, 17:00
FavorităAcademia Javier Mascherano · 2.37
Goluri estimate~2,0
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

La ce oră începe Academia Javier Mascherano - Rivadavia de Lincoln?

Duminică, 20 septembrie, ora 17:00, ora României.

În ce competiție se joacă Academia Javier Mascherano - Rivadavia de Lincoln?

În Argentina.

Cine e favorită în Academia Javier Mascherano - Rivadavia de Lincoln?

Niciuna clar: cotele sunt 2.37 la gazde și 2.75 la oaspeți.

Câte goluri se așteaptă în Academia Javier Mascherano - Rivadavia de Lincoln?

În jur de 2,0, după modelul nostru. Cel mai probabil scor e 0-1.