Duminică18 octombrie
Live 159 Pune pont

ParaguayParaguay

29 de Setiembre CG - Olimpia de Ita

Statistici și rezultat final · duminică, 20 septembrie

ParaguayParaguay Final
29 de Setiembre CG
ÎVVEE
Final4-0Pauză 1-0
Olimpia de Ita
ÎEEVV
Șanse înainte de meci, după cote
29 de Setiembre CG 50%Egal 26%Olimpia de Ita 24%

29 de Setiembre CG 4-0 Olimpia de Ita: statisticile meciului

Meciul s-a terminat 29 de Setiembre CG 4-0 Olimpia de Ita (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 43% pentru victoria lui 29 de Setiembre CG, iar cotele fără marjă 50%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 2,9 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 55%), iar GG n-a ieșit (NG avea 42%). Scorul exact 4-0 avea 1,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 15 cornere (7-8) și 6 cartonașe galbene (3-3).

29 de Setiembre CGîn meciOlimpia de Ita
7
Cornere
8
3
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici 29 de Setiembre CG vs Olimpia de Ita

29 de Setiembre CG marchează și primește câte 1,6 goluri pe meci. Olimpia de Ita marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,2.

~2,9goluri estimate
55%peste 2,5 goluri
58%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
29 de Setiembre CGultimele 5Olimpia de Ita
1,60
Puncte / meci
1,60
1,6
Goluri marcate / meci
1,4
1,6
Goluri primite / meci
1,2
2
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
60%
100%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri 29 de Setiembre CG și ultimele 5 Olimpia de Ita, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Întâlniri directe 29 de Setiembre CG - Olimpia de Ita

29 de Setiembre CG 0Egal 0Olimpia de Ita 2
Î
29 de Setiembre CG - Olimpia de Ita09.11.2025 · pauză 1-0
1-4
Î
Olimpia de Ita - 29 de Setiembre CG21.07.2024 · pauză 1-0
3-0

V/E/Î din perspectiva 29 de Setiembre CG. 2 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi 29 de Setiembre CG - Olimpia de Ita

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · 29 de Setiembre CG1.7850% fără marjă
X · Egal3.5026% fără marjă
2 · Olimpia de Ita3.7024% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.18
X2 1.80
12 1.20

Goluri

Peste 1.5 1.18
Sub 2.5 2.02
Peste 2.5 1.67

Ambele marchează

GG Da 1.62
GG Nu 2.10

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.45
Pauză peste 1.5 2.40

Analiza de dinainte de meci

29 de Setiembre CG - Olimpia de Ita s-a jucat duminică, 20 septembrie, în Paraguay. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

29 de Setiembre CG vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 8. În ultimele 5 meciuri, Olimpia de Ita are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 7-6.

În ultimele 2 întâlniri directe, 29 de Setiembre CG a câștigat niciodată, Olimpia de Ita de 2 ori. Au fost meciuri deschise, cu 4,0 goluri în medie. Ultima: 29 de Setiembre CG - Olimpia de Ita 1-4, pe 9 noiembrie 2025.

Casele o dau favorită pe 29 de Setiembre CG, la 1.78, cu egalul la 3.50. Fără marja caselor, asta înseamnă 50% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.67, iar GG la 1.62.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,6 pentru 29 de Setiembre CG și 1,3 pentru Olimpia de Ita. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 43% la victorie, față de 50%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 68% în model, cota corectă ar fi 1.47. La 1.18, plătește prea puțin. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 55%. Cota de 1.67 e sub cea corectă (1.82) și nu merită. Ambele marchează (GG) are 58% în model, dar la 1.62 plătește sub cota corectă de 1.72. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități 29 de Setiembre CG - Olimpia de Ita

Goluri estimate: 1,57 29 de Setiembre CG și 1,32 Olimpia de Ita, total 2,89. 1X2 în model: 43% · 25% · 32%. Peste 2,5: 55% (cotă corectă 1.82). GG: 58% (cotă corectă 1.72). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
16%1
23%2
22%3
16%4
17%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 45% · peste 2,5: 55% (verde).

Scoruri probabile

1-111,5%2-19,0%1-08,7%1-27,6%0-17,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: 29 de Setiembre CG. 29 de Setiembre CG a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-0
Pauză1-0
Cornere7-8
Cartonașe galbene3-3
Favorită la start29 de Setiembre CG · 1.78
Goluri estimate~2,9
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat 29 de Setiembre CG - Olimpia de Ita?

S-a jucat duminică, 20 septembrie, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 4-0.

În ce competiție s-a jucat 29 de Setiembre CG - Olimpia de Ita?

În Paraguay.

Cine era favorită în 29 de Setiembre CG - Olimpia de Ita?

29 de Setiembre CG pleca favorită, la cota 1.78. Meciul s-a terminat 4-0.

Câte goluri s-au marcat în 29 de Setiembre CG - Olimpia de Ita?

4 goluri, scor final 4-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,9.