Duminică18 octombrie
Live 152 Pune pont

ParaguayParaguay · Cupa

29 de Setiembre CG - Club 12 de Junio

Statistici și rezultat final · marți, 21 iulie

ParaguayCupa · Paraguay Final
29 de Setiembre CG
VVVEE
Final1-1Pauză 0-0
Club 12 de Junio
VVVÎE
Șanse înainte de meci, după cote
29 de Setiembre CG 21%Egal 24%Club 12 de Junio 55%

29 de Setiembre CG 1-1 Club 12 de Junio: statisticile meciului

Meciul s-a terminat 29 de Setiembre CG 1-1 Club 12 de Junio (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 23% pentru egalul, iar cotele fără marjă 24%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,2 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 39%), iar GG a ieșit (62%). Scorul exact 1-1 avea 10,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (1-7) și 10 cartonașe galbene (3-7).

29 de Setiembre CGîn meciClub 12 de Junio
1
Cornere
7
3
Cartonașe galbene
7

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici 29 de Setiembre CG vs Club 12 de Junio

29 de Setiembre CG marchează 2,4 goluri pe meci și primește 1,8. Club 12 de Junio marchează 1,2 goluri pe meci și primește 0,8. La 29 de Setiembre CG, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,2goluri estimate
61%peste 2,5 goluri
62%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
29 de Setiembre CGultimele 5Club 12 de Junio
2,20
Puncte / meci
2,00
2,4
Goluri marcate / meci
1,2
1,8
Goluri primite / meci
0,8
3
Victorii
3
80%
Peste 2,5 goluri
20%
100%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri 29 de Setiembre CG și ultimele 5 Club 12 de Junio, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Club 12 de Junio3-1-1

V
Club 12 de Junio - General Caballero JLM18.07.26 · Division Intermedia
1-0
V
Guairena - Club 12 de Junio12.07.26 · Division Intermedia
0-1
V
Club 12 de Junio - Resistencia05.07.26 · Division Intermedia
3-2
Î
Sol de America - Club 12 de Junio29.06.26 · Division Intermedia
1-0
E
Club 12 de Junio - Deportivo Capiata07.06.26 · Division Intermedia
1-1

Ponturi 29 de Setiembre CG - Club 12 de Junio

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · 29 de Setiembre CG4.3021% fără marjă
X · Egal3.8024% fără marjă
2 · Club 12 de Junio1.6855% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 2.27
X2 1.13
12 1.17

Goluri

Peste 1.5 1.12
Sub 2.5 2.42
Peste 2.5 1.46

Ambele marchează

GG Da 1.58
GG Nu 2.25

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.64
Pauză peste 1.5 2.10

Cornere

Sub 9.5 1.56
Peste 9.5 2.27

Analiza de dinainte de meci

29 de Setiembre CG - Club 12 de Junio s-a jucat marți, 21 iulie, în Cupa (Paraguay). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, 29 de Setiembre CG n-a pierdut niciunul (trei victorii și două egaluri). Golaveraj: 12-9. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Club 12 de Junio vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 4. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

Club 12 de Junio pleacă favorită, la cota 1.68. Egalul e la 3.80, iar 29 de Setiembre CG la 4.30. Fără marja caselor, asta înseamnă 55% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.46, iar GG la 1.58.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,4 pentru 29 de Setiembre CG și 1,8 pentru Club 12 de Junio. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 31% la victorie, față de 21%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 are 69% în model, dar la 1.13 plătește sub cota corectă de 1.45. Peste 2.5 goluri: 61% în model, cota corectă ar fi 1.64. La 1.46, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 62%. Cota de 1.58 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități 29 de Setiembre CG - Club 12 de Junio

Goluri estimate: 1,40 29 de Setiembre CG și 1,75 Club 12 de Junio, total 3,15. 1X2 în model: 31% · 23% · 46%. Peste 2,5: 61% (cotă corectă 1.64). GG: 62% (cotă corectă 1.61). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
14%1
21%2
22%3
18%4
21%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 39% · peste 2,5: 61% (verde).

Scoruri probabile

1-110,5%1-29,2%0-17,5%2-17,3%0-26,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: 29 de Setiembre CG. 29 de Setiembre CG a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză0-0
Cornere1-7
Cartonașe galbene3-7
Favorită la startClub 12 de Junio · 1.68
Goluri estimate~3,2
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat 29 de Setiembre CG - Club 12 de Junio?

S-a jucat marți, 21 iulie, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat 29 de Setiembre CG - Club 12 de Junio?

În Cupa (Paraguay).

Cine era favorită în 29 de Setiembre CG - Club 12 de Junio?

Club 12 de Junio pleca favorită, la cota 1.68. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în 29 de Setiembre CG - Club 12 de Junio?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,2.

Alte meciuri din Cupa

Toată liga →